فرم دهی صورت با ژل

آیا می‌دانید بسیاری از علائم قابل مشاهده پیری زودرس به دلیل کاهش حجم صورت اتفاق می‌افتد؟ با نازک شدن بافت صورت، خطوط ناخوشایندی در اطراف چشم، پیشانی و دهان مشاهده می‌شود و گونه‌های دو طرف صورت تو خالی به نظر می رسند؟ فرم دهی صورت با ژل راهکاری محبوب و سریع است که برای بازگرداندن حجم چانه، گونه ها و دیگر نواحی صورت پیشنهاد می شود. با این پرکننده ها حجم از دست رفته جایگزین می شود و بعد از تزریق با صاف شدن چین و چروک ها ظاهری جوان تر بدست می آید.

بیشتر ژل‌های تزریقی قابل جذب هستند. بنابراین نتایج موقتی ارائه می‌دهند و بر اساس نوع و برند باید هر چند ماه یک بار برای تزریق اقدام شود. اگر شما هم از وضعیت صورت خود ناراضی هستید و دوست دارید پرتر به نظر رسد، کانتورینگ صورت با ژل بی تردید بهترین روش برای ساخت چهره ای جوان تر و سرحال است که در ادامه تمام زوایای آن را بررسی می کنیم.

فرم دهی صورت (مادلینگ صورت) چیست؟

فرم دهی یا همان زاویه سازی با هدف ایجاد تناسب بین اجزای صورت انجام می شود و امروزه هم برای خانم ها و هم آقایان انتخاب خوبی است. تناسب میان اجزای صورت بسیار اهمیت دارد و موجب می شود از تمام زوایا زیبا بنظر برسید. در واقع تنها زیبایی یک یا دو قسمت از صورت اهمیت ندارد، بلکه باید تمامی اجزا با یکدیگر متناسب باشند.

مادلینگ شامل فرم دهی و جوانسازی صورت است و به روش های مختلفی مانند تزریق فیلر موجب اصلاح زوایای صورت می شود. فرم صورت هر فردی براساس ژنتیک آن ساخته می شود. برای مثال، برخی ها دارای چانه های کوچکی هستند، اما برخی دیگر به دلیل افزایش سن یا تصادف دچار تحلیل چربی های صورت می شوند. چه به خاطر ژنتیکی و چه اثرات افزایش، فرقی نمی کند برای بهبود ظاهر خود می توانید از ژل های پرکننده در نواحی مختلف استفاده کنید و به رفع نواقص و برقراری تناسب میان اجزای صورت بپردازید.

فرم دهی یا همان زاویه سازی با هدف ایجاد تناسب بین اجزای صورت انجام می شود

افراد مناسب برای تزریق ژل صورت

کسانی که در صورت خود با عدم تقارن و ناهماهنگی روبرو هستند می توانند با اثربخشی فیلرها این مشکل را رفع کنید. بسیاری از متخصصان زیبایی از فرم دهی صورت با ژل برای رفع مشکلات حاصل از افزایش سن مانند افتادگی پوست، چین و چروک ها و کاهش برجستگی نواحی مختلف صورت استفاده می کنند و به بهترین نحو زیبایی و جوانی را دوباره به ارمغان می آورند.

علاوه براین تزریق ژل برای حجم دهی لب ها بسیار محبوب است و تغییر فوق العاده ای در چهره فرد ایجاد می کند.

جهت اطلاع از خدمات  تزریق ژل و فیلر به صورت جهت فرم دهی کلیک نمایید.

فرم دهی گونه با تزریق ژل

برجستگی گونه ها به طرز قابل توجهی موجب زیبایی صورت می شود و ظاهری جوان به صورت می بخشد. در حالی که گونه های فرو رفته به دلیل کاهش وزن  صورت را خسته، ناراحت و بی روح نشان می دهد. به همین خاطر، خیلی ها به دنبال  گونه های برجسته هستند و تغییر حالت در این قسمت را به عنوان یکی از فاکتورهای زیبایی و جذابیت می دانند.

تزریق ژل گونه روشی بدون جراحی است که سریعا چربی از دست رفته را جبران می کند و بعد از آن، از رفع شل شدگی صورت لذت می برید؛ طوری که زیبایی و شادابی چهره قابل لمس است.

انواع روش های فرم دهی گونه

گونه گذاری با روش های دیگر نیز انجام می شود که هر کدام شرایط متفاوتی دارند:

پروتز:

پروتز گونه های سیلیکونی با ایجاد شکاف کوچکی در دهان یا زیر پلک ها در ناحیه گونه قرار می گیرند و بعد از آن شکاف ایجاد شده با کمک بخیه های بسیار ریز بسته می شود. این روش با کمک جراحی پلاستیک صورت قابل انجام است؛ پزشکی که در این زمینه فعالیت زیادی داشته باشد و از بروز عوارض ناگوار به خوبی جلوگیری کند.

تزریق چربی:

یکی از بهترین روش ها برای برجسته سازی گونه ها، تزریق چربی از بدن خود فرد است. ابتدا با کمک دستگاه ساکشن بافت چربی از نواحی خاص برداشته، سپس در ناحیه گونه ها تزریق می شود. این روش ماندگاری بالایی دارد و در مقایسه با فرم دهی صورت با ژل، عوارض آن کمتر است.

یکی از بهترین روش ها برای برجسته سازی گونه ها، تزریق چربی از بدن خود فرد است

فرم دهی چانه با ژل

چانه نیز یکی دیگر از قسمت های مهم صورت است که برجستگی آن تاثیر جذابی روی نیمرخ می گذارد. برخی افراد به دلایل مختلف با عقب رفتگی یا گونه چانه روبرو هستند و دوست ندارند از روش های جراحی استفاده کنند. به همین دلیل، با کمک تزریق ژل فرم چانه را اصلاح می کنند و برجستگی چشمگیری به این ناحیه می بخشند. این روش بدون نیاز به جراحی انجام می شود و در کمترین زمان با سرعت بالایی فرم دهی چانه را مشاهده می کنید. همچنین با برقراری تقارن و بهبود طول چانه اندازه این قسمت متناسب با دیگر اعضای صورت می شود.

همچنین بخوانید : معرفی بهترین راه های زوایه سازی صورت

نحوه تزریق ژل چانه مانند دیگر اجزای صورت یکسان است. تنها کافی است بعد از شروع از داروهای بی حسی موضعی استفاده شود. مشکلات مختلف قابل رفع با تزریق ژل نیز شامل کوچک بودن بیش از حد، طول کوتاه و نامتقارن بودن است که متخصص زیبایی با دقت فراوان بهترین ابعاد و اندازه چانه را ترسیم می کند.

فرم دهی لب با ژل

لب ها در زمینه فرم دهی صورت با ژل و مادلینگ موضوع بسیار داغی است و بیشتر خانم ها به داشتن لب های درشت و برجسته علاقه زیادی نشان می دهند. تزریق ژل در این ناحیه به برآمدگی و برجستگی لب ها کمک می کند و این آرزوی وسوسه انگیز را خیلی راحت و سریع برآورده می کند. بهبود ظاهر لب ها با تزریق ژل عوارض ناچیزی به همراه دارد و نسبت به دیگر روش ها محبوب تر است. تغییراتی که ژل ها روی لب ایجاد می کند، حدود چند ماه ماندگاری دارد که برای حفظ آن تکرار تزریق بسیار مهم است.

امروزه شاهد مدل های تزریقی مختلفی برای ژل لب هستیم و برندهای متفاوتی در بازار موجود است. به همین خاطر، مراجعه به متخصص کاربلد نباید فراموش کرد. با مشورت پزشک بهترین مدل تزریق متناسب با فرم صورت انتخاب می شود و از اثربخشی این ایده بر کل صورت لذت خواهید برد.

فرم دهی لب با ژل یکی از متداول ترین روش های فرم دهی می باشد

انواع فرم دهی لب با ژل

فردم دهی لب با ژل انواع مختلفی دارد که انتخاب از میان آن ها کاملا سلیقه است. متخصصان با تکیه بر مهارت و تکنیک ها، تزریق ژل را به روش های مختلفی انجام می دهند که در موارد زیر با محبوب ترین آن ها آشنا می شوید:

لب روسی:

این مدل تزریق یکی از جدیدترین مدل های کلینیک های زیبایی است که تاثیر بی نظیری روی چهره دارد و در عین حال طبیعی بنظر می رسد. نحوه تزریق مدل روسی بدین گونه است که در ناحیه کشیدگی و تیزی حاشیه ها انجام می شود و برجستگی لب ها تنها در نواحی خط لب مشاهده می شود.

لب طبیعی:

معمولا کسانی که خواهان تغییرات زیاد نیستند از این مدل استقبال بیشتری می کنند. زیرا مدل لب ها به حالت طبیعی حفظ می شود و تنها تغییرات ناچیزی در فرم لب ایجاد می شود.

لب عروسکی:

این مدل تزریق همانطور که نامش مشخص است، شباهت زیادی با لب های عروسک ها دارد و تزریق بیشتر در لب پایین انجام می شود. همچنین در نواحی v مانند لب بالا نیز برجستگی ایجاد خواهد شد.

لب قلبی:

لب های قلبی شکل بیشتر در ناحیه v شکل لب بالایی برجستگی دارند و شکل لب ها به حالت قلبی طراحی می شود.

لب چاک دار:

این مدل لب ها در لب پایین شکافی ایجاد می شود و در دو طرف آن برجستگی خاصی وجود دارد.

لب قلوه ای:

برای ساخت این مدل لب، ژل در نواحی مختلف لب ها تزریق و حجم یکنواختی به کل لب ها بخشیده می شود.

زوایه دار کردن فک و صورت با تزریق ژل به منظور رفع افتادگی پوست

زوایه دار کردن فک و صورت با ژل

زوایه دار کردن فک و صورت با تزریق ژل به منظور رفع افتادگی پوست و حجم دهی استخوان در ناحیه فک انجام می شود  و با هدف برجسته سازی، اصلاح خط فک و ایجاد تناسب در چانه مورد توجه قرار می گیرد. مدل نهایی صورت با توجه به فرم آن انتخاب می شود و متخصص قبل از هر کاری، جزئیات و ساختار فک را بررسی می کند. سپس میزان ژل تزریقی را مشخص می کند و نتیجه نهایی ظرف چند دقیقه مشاهده خواهد شد.

معمولا افرادی که از حالت فک، گونه یا چانه خود ناراضی هستند، برای ترمیم چهره خود به سراغ زوایه سازی و فرم دهی صورت با ژل می روند و با ایجاد برجستگی در فک تغییرات اثربخشی در زیبایی صورت خود خلق می کنند. با کمک ژل دیگر هیچ نیازی به عمل های جراحی نیست و متخصص زیبایی به راحتی تنها با تزریق چند سی سی موجب جداسازی فک از ناحیه گردن می شود.

کلام آخر

فرم دهی صورت با ژل روشی هیجان انگیز و موقتی برای خلق چهره ای جوان و شاداب است که ظرف یک الی چند جلسه انجام می شود. ژل ها با ساختار پرکننده زیر پوست صورت تزریق می شود و به تقویت ساختار و ظاهر آن می پردازند. از ناحیه لب ها گرفته تا چانه و گونه ها با تزریق ژل برجسته می شود، در حالی که عوارض جانبی آن ناچیز است و نتیجه تزریق ستودنی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 10 =